ÜRETİM

Merida

Kadro, her bisikletin kalbidir. Üreticinizin kadro üretimi ve bileşenleri konusunda tam bir uzman olduğunu bilmek ise muhteşem bir duygudur.


Asya’daki 3 fabrikanın her birinden ayrılan her bir MERIDA bisiklet gerçekten eşsizdir : Dünyanın 68 ülkesinden birindeki yeni sahibine doğru yola çıktığında, ona hayat veren sadece Almanya’daki arge bölümü değildir. Aslında, üretimde görev alan her bir personel, o eşsiz MERIDA’nın mümkün olan en üst seviye özen ile üretildiğinden emin olmuştur. Bu bağlamda, Merida Industry Co. Ltd. alüminyum gibi üretimi çok detaylı olan malzemeler ve benzerleri konusunda 40 yıllık tecrübesinin yanında, en üst seviye karbon bisikletlerin üretimi konusunda, kendi alanlarında uzman olan en üst seviye malzeme tedarikçileri ile çalışmaktadır.

MERIDA bu şekilde en son üretim teknolojileri (hidroform alüminyum borular veya çift katmanlı karbon kadro üretimi vb.) kullanarak, her kategorideki her bisikletçi için güvenilir ve uzun ömürlü bisiklet üretimini mümkün kılmaktadır.

Özenli İşçilik

Modern, ileri teknoloji ürünü karbon kadrolar, hidroform borular ve alüminyum kadroların özenli kaynakları ile bir MERIDA, en üst kalite standartlarında üretilir.